Bandeletky aneb Sexy řešení pro odřená stehna

Mnohé z nás v létě zavrhnou sukně, protože se stehna potí a odírají se pod nimi. Proč se však potit v kalhotách, když existuje skvělé řešení – bandeletky!

Bandeletky proti odírání stehen vypadají velmi sexy

Bandeletky (bandelettes) jsou samodržící pásky, které se navlékají na stehna a brání tak nepříjemnému odírání. Někdy se jim také říká podvazky proti odírání nebo ochranné pásky na stehna. Zkrátka představte si samodržící punčochy bez punčoch. Důležité je si vybrat správnou velikost, aby se vám nerolovaly. Proto, než půjdete do obchodu, si změřte obvod stehen. Vyrábějí se z elastického materiálu a z druhé strany mají vždy dvě řady silikonových proužků, které drží pásy na místě. Když náhodou vykouknou z pod sukně, rozhodně se není za co stydět. Naopak! Zejména v krajkovém provedení vypadají velmi sexy a pánům se líbí, ovšem na druhou stranu je nutno přiznat, že hladké jsou pohodlnější. Pořídit si je můžete v mnoha barevných provedeních, nejlepší je sladit bandeletky s kalhotkami. Cena za pár se pohybuje od 200 do 800 Kč.

Když vykouknou, nemáte se zač stydět

Víte, že…

Bandeletky si můžete zakoupit v obchodech se spodním prádlem nebo si je objednat na internetu. Zde několik adres: www.lechaton.cz, www.spravnapodprsenka.cz, www.caresse.cz, www.luxusnipradlo.cz.

Info

Další možností, jak zabránit nepříjemnému odírání, je nošení krátkých legín nebo kraťasů pod sukní. To už však není tak pohodlné.

Komentáře