Casting pre Xelle ženy

Som šťastná, že môžem týmto spôsobom uviesť spoluprácu medzi Xelle Life a Marina Rinaldi. 

Marina Rinaldi je talianska značka, ktorá vznikla v roku 1980 v rámci odevného koncernu MaxMara Fashion Group. Je určená pre ženy s veľkosťou od 46. Cieľom tejto značky je ženy naozaj obliekať a nie ich len zahaľovať. Myslí na ich vkus, predstavy a konečne i na to, ako uspokojiť ich prianie byť oblečené žensky a moderne. 

Marina Rinaldi Czech republic pripravuje plussize prehliadku ich kolekcie podzim/zima 2019. Tá sa uskutoční dňa 9.10.2019 v hoteli Carlo IV Praha. V rámci našej spolupráce sme sa rozhodli spojiť sily a dať priestor, popri profesionálnym plussize modelkám, i ďalším plussize, plnoštíhlym ženám, ktoré nemajú modeling ako svoju prácu, ale predvádzanie majú v krvi. Budeme vyberať 8 žien, ktoré budú môcť na prehliadke vystúpiť a predviesť svoju XL krásu. 

Využi preto svoju šancu a prihlás sa na casting. Možno to budeš práve ty, kto zažiari na móle a otvorí sa ti tak nová cesta plussize modelky, alebo to bude tvoja životná skúsenosť, na ktorú nikdy nezabudneš!

Ashley Graham je tvárou Marina Rinaldi

Podmienky sú: 

  • Veľkosť od 46 – 52.
  • Predchádzajúca skúsenosť s predvádzaním (aspoň minimálna). Napíš nám, čo si predvádzala.
  • Pošli jednu fotku celej  postavy v tričku a rifliach, jednu fotku tváre a fotku v spodnej bielizni (vyber to najlepšie čo máš). Takže spolu to budú tri fotky – skontroluj si to pred odoslaním.
  • Napíš nám prečo by si to mala byť práve ty, kto by mal predvádzať novú kolekciu Marina Rinaldi. Čo by to pre teba znamenalo.

Kam posielať svoje prihlášky:

Katarina@xellelife.com

Dokedy je možné sa prihlásiť na casting:

do 1.10.2019 (do 9hod.)

Casting sa uskutoční: 

Presný čas a dátum ti oznámime, ale bude to v jednom z termínov 2-4.10.2019. Bude v Prahe, v sídle Marina Rinaldi!

To, či si bola vybraná sa dozvieš najneskôr 1.10. 2019. Ak sa ti neozveme do tohto termínu, boli vybrané iné uchádzačky.

Budeme pozývať priebežne. Preto neváhaj a pošli svoju prihlášku čo najskôr. A nezabudni na svoje kontaktné údaje, ideálne telefón, aby sme sa čo najskôr s tebou spojili.

Máme radosť z tejto spolupráce – ide o spojenie vytvoreného bezpečného priestoru pre plnoštíhle ženy a kvalitnej talianskej módy. A teda zároveň jej priblíženie sa k reálnym ženám, ktoré nie sú profesionálnymi modelkami. Preto odhoď vnútorného kritika, ktorý hovorí, že nie si dosť profi. Ak by sme chceli iba profi modelky na móle, neorganizujeme tento casting. Chceme dostupnosť! Tak veľkostnú ako i ľudskú.

Tešíme sa!

Tvoja Katarína

Xelle Life je bezpečný priestor pre plnoštíhle ženy, ktoré hľadajú inšpiráciu a povzbudenie na ich ceste k sebavedomiu. Aby sa mohli cítiť plné energie, radosti a krásy vo svojom tele, nech je jeho veľkosť akákoľvek. Pozri si ponuku našich ďalších článkov a začni žiariť svoju pravú veľkosť! Zaslúžiš si to.

Komentáře