Jana Kinská Hauptmanová: „Dnes vím, že ty holčiny, co mě tenkrát uráželi, by dnes byly rády, kdyby přibrali.“

V Xelle Life Ti postupne predstavujeme všetky finalistky piateho ročníka Miss Baculaté Křivky. Finále sa bude konať 17. 10. 2020 v hoteli Theresia v Kolíne v Českej republike. Tentokrát na naše otázky odpovedala finalistka číslo 7 – Jana Kinská Hauptmanová.

Aký je príbeh tvojho tela? Bola si od detstva plnoštíhla, alebo si sa XL ženou stala v priebehu života?

Nikdy jsem nebyla úplně hubená, vždy už od mala jsem byla baculka.

O tom, že nie len nadváha, ale aj štíhlosť býva terčom posmechu si môžeš prečítať v rozhovore s Markétou Harasimovou.

Aké kúsky oblečenia rozhodne nesmú chýbať v tvojom šatníku?

Ja miluji plesové nebo společenské šaty, ale mám ráda legíny a volné trička, ale i košile.

Čo považuješ za najväčší úspech vo svojom živote?

Zatím mezi své úspěchy považuji svého manžela, to, že jsem měla možnost být na přehlídce jako modelka a že jsem se dostala i mezi finalistky Miss.

Čo urobíš pre seba ako prvú vec, keď sa necítiš príliš sebavedome, aby si to zmenila?

No určitě půjdu za svou kamarádkou a nebo manželem a postežuji si. A určitě i zafunguje když zveřejním na nějaké sociální síti svou fotku.

Ruku na srdce, rada by si schudla?

Určitě bych byla ráda kdybych zhubla. Už jsem se o to i několikrát pokoušela, ale když už se povede něco málo shodit, tak se to většinou vrátí.

Neprehliadni ani článok, v ktorom ti Týna prezradí, aká je správna motivácia pre chudnutie.

Práve ti zlatá rybka ponúka splnenie troch prianí. Čo by ti urobilo najväčšiu radosť?

Určitě by bylo hodně věcí co by mi v tu chvilku proletelo hlavou, ale určitě bych si přála zdraví pro své blízké a pak bych asi myslela na cestování.

Máš nejakú i nepríjemnú udalosť, ktorá súvisí s veľkosťou tvojho tela a teraz sa už na ňu pozeráš inak, ako keď sa stala? Čo ti to prinieslo?

Samozřejmě jako většina baculek jsem se setkala s urážkami na škole, ale tenkrát jsme byly děti a bohužel je to asi normální. Dnes vím, že ty holčiny, co mě tenkrát uráželi, by dnes byly rády kdyby přibrali.

Čo by si urobila ako prvé, keď by si vyhrala titul Miss Baculaté Křivky 2020?

Vůbec nevím co bych udělala, ale určitě bych hned běžela za svým manželem a poděkovala mu za podporu. Taky bych zavolala své kamarádce a mamce, abych jím to mohla říct. A šla bych na panáka. :-)

Nezabudni si prečítať aj rozhovory s ostatnými finalistkami:

Tvoja Mary

Ahoj VITAJ v XelleLife – priestore nie len pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na Tvojej ceste k sebavedomiu.
Volám sa Mary a ako redaktorka XelleLife Ti prinášam články (nie len) o úspešných plus size ženách, ale aj zaujímavosti z XXL sveta a inšpiratívne témy búrajúce mýty a stereotypy. Milujem spoznávanie nových vecí, no najlepšie mi je doma pod dekou s knihou v ruke. Celý náš život je hľadaním rovnováhy, tak verím, že aj moje články Ti v tom pomáhajú. Veľa pozitívnej energie!

Komentáře