Moja cesta sebaspoznávania alebo ako som schudla 40 kg

Cesta ktorou kráčam už skoro desať rokov sa môže niekomu zdať príliš dlhá. Mne však umožnila pevnejšie zakotvenie sama v sebe a možnosť si budovať kvalitný vzťah so svojím telom.

Zažila som na nej rôzne úskalia:

  • keď som síce schudla, ale váhu som si neudržala a polovicu pribrala
  • ako mi rok váha „stála“ napriek mojej enormnej snahe a dodržiavaniu zadaných pravidiel na jedálniček a pohyb
  • momenty, keď som chcela zažívať viac vzrušujúcich momentov a ako som pociťovala v sebe hanbu do toho ísť, i keď som zároveň po tom veľmi túžila
  • v neposlednom rade zmena stylingu, či kontakt s mužmi atď

Na mojej ceste (ktorá stále trvá) ma sprevádzali rôzni odborníci, vyskúšala som viaceré produkty a služby, ktoré by som Ti rada dala do pozornosti s tým, že naozaj fungujú a na mojej ceste ma podporili.

Móda

MY PLED

Odporúčam ti značku MyPled, ktorá je praktická a unikátna. Nemajú žiadne veľkosti určené, takže sa nemusíš stresovať, že ti niečo nebude dobré. Je to doplnok, ktorý ti pomôže sa cítiť komfortnejšie, keď máš napríklad obtiahnuté oblečenie a chceš si len tak „niečo prehodiť“.

Zadaj pri nákupe kód XELLE, a máš 10% zľavu z tejto sumy.

Ak chceš odomňa ešte podrobnejší prehľad, aby si sa v eshope zorientovala, klikni SEM.

JSB BIJOUX

Na vysielaniach Xelle Drink nosím doplnky od tejto značky. S majiteľkou som dokonca robila i rozhovor. Sú to krásne doplnky, rôzne veľké (vhodné i pre riadne XL ženy) a za prijateľnú cenu. Odporúčam!

Zadaj kód 10XELLE, a máš 10% zľavu z celého nákupu.

KRÁSA

Pre mňa je krása spojená so sebavedomím. S niečím, čo ide zvnútra. Potvrdilo sa mi to i na dvoch skvelých produktoch, ktoré som počas svojej cesty používala/ nosila. Odporúčam Ti ich zaradiť do svojej cesty sebaspoznávania.

Oleje z EPIGENCENTRA

Monika Urbanová, zakladateľka Epigencentra

Sú to vône a oleje od Moniky Urbanovej, zakladateľky Epigencentra. Je to tiež plnoštíhla žena, ktorá sa celý život venuje téme psychiky, mysle a samozrejme ako sú obe prepojené s telom. Pred pár rokmi vyvinula metódu ako môžu plnoštíhli ľudia pracovať so svojím telom pomocou vôní. Odišla do Egypta, do kolísky zrodu parfumérie a aromaterapie, aby priniesla úplne unikátne oleje na český a slovenský trh.

POZOR!!! Uveď do poznámky v eshope Epigencentra špeciálny kód „XELLE“ a získaš 5% zľavu na celý nákup. Akoby máš poštovné zadarmo  Viac TU.

Môj tip, ktorý mám odskúšaný sú vyslovene Monikine oleje z rady Eranya, ktoré očisťujú náš lymfatický systém, zároveň uvoľňujú nahromadené emócie (viac TU), podporujú v čase značného mentálneho zaťaženia (viac TU), a napomáhajú k uvoľneniu, keď nás limituje strach a úzkosti (viac TU).

Moje pozorovanie počas používania. Tým, že som oleje aplikovala technikou ako sa používa pri lymfatických masážach, prestala som byť tak opuchnutá a „naliata vodou“. Mala som krajšiu a žiarivejšiu pleť.

Použi XELLE kód, vďaka ktorému máš poštovné zdarma a podporíš i XELLE.

Vône/ ARCHA VUNÍ

Kateřina Melenová

Vďaka vôniam sa mi darilo viac komunikovať a prepojiť so svojím telom. V príjemnej rovine. Zistila som, ako veľmi sú vône liečivé, nielen pre krásu, telo, ale i podporu sebavedomia. Týmto procesom ma sprevádzala Kateřina Melenová, (tiež plnoštíhla žena), zakladateľka českého producenta organických vôní s názvom „Archa vůní“, ktorá sa terepapii prostredníctvom vôní venuje už niekoľko rokov.

Používam iba vône, kde mám overené, že ide o organický pôvod esencií a nie sú tam chemické prímesy. Odporúčam vyberať z eshopu www.pomander.cz

!!!! ZÍSKAJ OD NÁS 5% zľavu na celý nákup – REGISTRUJ sa ako užívateľ v eshope Pomander.cz a zadaj heslo XELLE!!!!

V eshope nájdeš mnohé vône, ale ja ti odporúčam vyslovene tzv. pomander, čo je v preklade vonný šperk. Ide o atraktívny módny doplnok i mocný terapeutický nástroj, ktorý nádherne voní. Má viacero prevedení – zlatý, strieborný i bronzový.

Zaujímavosť: Pomander sa nosil už za čias renesancie tými najvznešenejšími vrstvami v spoločnosti. Zvyšoval atraktivitu nositeľa, bol známkou spoločenského statusu a chránil v tej dobe ľudí pred morom. Ľudia tak už v tom čase vedeli, že vône sú liečivé a dokážu im pomôcť v čase epidémie

!!!! ZÍSKAJ OD NÁS 5% zľavu na celý nákup – registruj sa ako užívateľ v eshope Pomander.cz a zadaj heslo XELLE!!!!


OSOBNÝ ROZVOJ

Na svojej ceste som stretávala rôznych odborníkov. Tých budem postupne dopĺňať. Už vyššie zmienené dámy Monika Urbanová a Kateřina Melenová mi určite pomohli i v rámci môjho osobného rozvoja. Monika je kouč a terapeut a môžeš si s ňou dohodnúť individuálnu konzultáciu. Pokojne môžeš povedať na úvod, že ťa zaujala moja cesta a chcela by si poradiť v tomto smere. TU nájdeš kontakt na Moniku

Kateřina Melenová má skvelú službu tzv. AROMA KÓD. Vytvorila špeciálnu vôňu pre mňa. Procesom, ktorým sme prechádzali bol užasný. Veľa som sa o sebe dozvedela a posiľnilo to i moje sebavedomie. Nehovoriac o netradičnom procese, ktorým môžeš vďaka tomu prejsť.

Pavel Kučera/ OTEC A SYN/ MATKA A DCÉRA

Pavel Kučera

Pavel je muž, ktorý vie veľmi pomôcť práve so vzťahom k otcovi. Tam vidím jeho najsilnejšie miesto k tvojej podpore. Pretože od tohto vzťahu sa odvýja i to, aké partnerstvá vytvárame s mužmi. Kontaktuj Pavla v prípade, že potrebuješ znova nájsť vzťah k mužskému pohlaviu. Vždy to začína od prvého muža v našom živote, čo bol otec. Viac informácií nájdeš TU.

ZDRAVIE A VITALITA

Eva Placáková/ Pečuj o sebe

Eva Placáková, naturopat

Určite odporúčam Evu Placákovú, ktorú vo svojom videu i zmieňujem a s ktorou stále spolupracujem. Pre inšpiráciu sleduj jej web (má super blog s receptami), kde nájdeš i možnosť sa objednať na konzultáciu. Pre viac informácií klikni SEM

David Kaliberka/ Živý Život

David Kaliberka

Vo videu popisujem i tip z online kurzu, ktorý som absolvovala a zásadne mi pomohol rozbehnúť ďalšie procesy v tele. Volá sa „Sedem návykov k transformácii zdravia“. Viac informácií nájdeš TU.

Postupne budem dopĺňať tento prehľad. Určite využívaj naše kódy XELLE. Podporíš samú seba v procese sebaspoznávania, ale i nás a naše aktivity. Každým použitím kódu, náš partner podporí naše aktivity i finančne. Aby sme mohli pre teba naďalej vytvárať bezpečný priestor a podporu.

Tvoja Katarína

P.S: Ak mi chceš napísať o tvojej ceste, budem rada. Môj email je katarina@xellelife.com. Každý tvoj úspech teší mňa samotnú!

VITAJ u nás! Toto je XelleLife – priestor (nielen) pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na tvojej ceste za sebavedomím. Si úžasná, bez ohľadu na VEĽKOSŤ tvojho tela. VEĽKOSŤ je v srdci! Tvoja Katarína – zakladateľka XelleLife.

Komentáře