Neřeším váhu, ale také nemůžu jít do každého krámu a vybrat si tam oblečení. To mě občas mrzí…

Dnes tu máme pre Teba ďalší rozhovor z našej minisérie rozhovorov s finalistkami Miss Baculaté Křivky 2019.

Tentokrát je to súťažiaca č. 3 – Lucie Rajmová.

Kdybys měla kouzelný prsten, díky kterému bys byla hned štíhlá. Použila bys ho? 

Použila bych ho jen napůl. Chtěla bych si nechat svoji prdku, ale malinko menší a kulatější, ale rozhodně bych si nechala zvětšit o číslo prsa, aby se to vyvážilo. Úplně štíhlá bych být nechtěla, jelikož moje tělo má jisté výhody (ale i nevýhody třeba v některých sexuálních polohách).

Co ti nejvíce pomohlo při budování zdravého sebevědomí?

Nepřipadám si jako člověk s nějakým sebevědomím. Občas okolí říkalo něco jiného, ale já tohle nějak neřeším. Prostě jsem jaká jsem a kolem sebe mám lidi, kterým se tak líbím. 

Jak se měnil a vyvíjel tvůj postoj k vlastnímu tělu?

Celý život jsem byla vysoká a relativně plnoštíhlá (rozuměj o pár kilo méně než teď :) ) než jsem začala chodit se svým bývalým chlapem, který měl rád BBW (big beautiful woman). Chodili jsme na obědy, večeře, párty a kila nenápadně přibývala… A po dvou letech jsem zjistila, že už nejsem úplně plnoštíhlá, ale už bacule (i když jsem pro něj byla stále krásná). Ale ani s tímto tělem jsem neměla nouzi o chlapy, takže nebylo co řešit. Jo, a můj nynější chlap si mě vybral také takovou. :)

Kam se díváš pro inspiraci, jak se moderně a vkusně oblékat?

Úplně módní trendy nesleduji (to by moje peněženka plakala mnohem víc. :) ) Ale sem tam něco zahlédnu. Nejradši si vybírám oblečení podle toho, co mi sedí a v čem se cítím pohodlně a dají se různě kombinovat styly.

Setkala jsi se někdy se šikanou kvůli váze? 

Kvůli váze ne. Ale kvůli kombinaci váhy a výšky, protože jsem mohutná, si ze mě na základce utahovali někteří jedinci bez mozku… (Hlavně proto, že byli prťaví oproti mě. :) )

Kolik lidí na světě ví doopravdy, kolik přesně vážíš?

Jen já sama. :-)

Pokud bys, čistě hypoteticky… psala seznamovací inzerát… Použila bys slovo „baculka“?

Úplně si nejsem jistá jestli bych se někdy uchýlila k inzerátu. :) (pořádný smích) Použila bych nejspíš sousloví “s pořádným zadkem a kejtičkama”. :)

Ve kterých situacích svou váhu přece jen ještě řešíš?

Ani tak neřeším svou váhu. Ale u mě je problém spíš v mohutnosti celkově, takže nemůžu jít do každého krámu a vybrat si tam oblečení. To mě občas mrzí, ale je to život. Beru to jak to je. 

Luci, ďakujeme za rozhovor a držíme palce vo finále!

Komentáře