#Podcast: Obklopte se pěknými věcmi

Mám pre teba ďalší diel z našich podcastov BIG Talks.

Tie sú určené (nielen) plnoštíhlym ženám, ktoré hľadajú cestu k prijatiu svojho tela, sebavedomiu, kráse a vitalite, nech je momentálna jeho veľkosť akákoľvek.

Podcasty BIG Talks

Odborníci, inšpiratívne osobnosti, úspešné plnoštíhle ženy ich v tom prostredníctvom našich rozhovorov povzbudzujú.

Mojím hosťom bol LUKÁŠ ALMASSY

S Lukášom sme sa rozhodli viac spolupracovať v oblasti módy, stylingu, krásy, aby tak mohol svojimi znalosťami obohatiť a napomôcť plnoštíhlym ženám cítiť sa sebavedomo a krásne. Sleduj preto náš magazín, sociálne siete a určite ti neunikne prenikavá a nápaditá osobnosť Lukáša a jeho názory na módu.

Lukáš je byvalý tanečník baletu, ktorý mal vždy blízko k móde a k stylingu. V súčasnosti je hlavným stylistom Miss Českej republiky. Pozreli sme sa preto na témy ako styling, krása, móda – ako tieto oblasti zohrávajú rolu v živote ženy a či majú nejaký vplyv na sebavedomie?

Čo sa napríklad z rozhovoru dozvieš:

  • aké kúsky by (plnoštíhla) žena mala mať vo svojom šatníku,
  • ako reagovať v prípade, keď nastane nepríjemná situácia v módnom butiku a nemajú našu veľkosť oblečenia a my sa cítime trápne,
  • prečo medzi sebou ženy súťažia a porovnávajú sa? A mnohé ďalšie zaujímavé témy.

Klikni na „play“ a vypočuj si celý rozhovor s Lukášom:

alebo si podcast môžeš vypočuť i na:

Apple Podcasts

Google Podcasts

Spotify

Kto je Lukáš Almassy?

Po skončení aktívnej kariéry ako baletný tanečník sa pustil do sveta módy. V Londýne viedol vlastný eshop predávajúci českých a slovenských návrhárov a designérov, ale i designérov pochadzajúcich z Veľkej Británie.

V Toronte pracoval pre Saks 5th Avenue na pozícii Luxury Style advisor. Spolupracoval s prvým módnym domom pre mužov – Friendly Suits, ale i pre českú značku PONER.

Zostavme v prepojení! Sleduj nás na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Tvoja Katarína


VITAJ u nás! Toto je XelleLife – priestor (nielen) pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na tvojej ceste za sebavedomím. Si úžasná, bez ohľadu na VEĽKOSŤ tvojho tela. VEĽKOSŤ je v srdci! Tvoja Katarína – zakladateľka XelleLife.

Komentáře