Sexy bez rozdielu veľkosti

„Plnoštíhle ženy sú sexy! Dlho som tak samú seba nevnímala a trpelo moje sebavedomie. Odvtedy čo venujem pozornosť i svojej intimite – od pekného spodného prádla až po pomôcky, sa cítim žensky a krásna. I keď nemám veľkosť 36.“ (Míša, 43 rokov)

„Bola som vychovávaná k tomu, že o týchto veciach sa nehovorí. Život v partnerstve ma však priviedol k prirodzenej túžbe vnímať svoju intimitu. Pomohlo to mne, i nášmu vzťahu!“ (Anežka, 48 rokov)

„Nechápala som ako sa môžem starať o svoje sebavedomie z pohľadu intimity a sexuality, keď nemám partnera. A potom som objavila venušine guličky, ktoré mi veľmi pomohli, i po zdravotnej stránke.“ (Pavlína, 30 rokov)

ORIEŠOK POTEŠENIA Ženské intímne pomôcky

Pôvodný článok: Tři oříšky pro XL Popelku

Za posledné roky nastal zásadný posun v ženských „plnoštíhlych kruhoch“. Ženy viac zdieľajú svoje pocity ohľadom ich tela, intimity a sexuality. Predovšetkým, keď sú reálne skúsenosti, že pozorosť tejto oblasti zásadne prispieva k zlepšeniu celkového sebavedomia ženy.

PREČO SA HODÍ PLNOŠTÍHLYM ŽENÁM?

Plnoštíhle ženy sa niekedy cítia neisté v intímnom kontakte s mužom, ale i samé so sebou. Dôvodom je, že väčšina z nich nevie plne prijať svoje telo a milovať ho také, aké je. Vďaka používaniu ženských intímnych pomôcok, dokáže začať plnoštíhla žena cítiť svoje telo úplne inak a cítiť potešenie. Čo je konečne pre ňu nejaká príjemná emócia v kontate s ním!

Telo prestáva byť takým nepriateľom. Čo rieši veľmi veľa plnoštíhlych žien. No a benefituje z toho samozrejme i partner, čo si budeme nahovárať :-)

AKÉ VYBRAŤ?

Anna Marešová, zakladateľka Whoopdedoo, designérka, tvorkyňa bezpečného priestoru intimity pre ženy.

Už sme si povedali, prečo sú tieto pomôcky pre plnoštíhle ženu tak veľmi potrebné, otázkou zostáva, kde a aké vybrať. Na trhu je ich nespočetné množstvo. Ja som však vybrala takú špecialitku. A to pomôcky značky Whoopdedoo. Boli vyrobené v Čechách, českou dizajnérkou Annou Marešovou, svetovej kvality a veľmi decentného prevedenia. Boli dokonca testované v Štatnom zdravotníckom ústave v Prahe, takže sú bezpečné a nezávadné. Čo je pre ženskú intimitu nesmierne dôležité. Celkový dizajn je čistý a jemný. Vďaka čomu sa za tieto pomôcky žena vôbec nemusí hanbiť! Dokonca sa mi stalo, že sa nimi v rámci ženskej skupiny zvyknú i pochváliť.

Viac sa o Anne, jej práci a produktoch dozvieš na jej stránke.

VENUŠINE GULIČKY

Hodia sa každej žene, tu dvakrát neriskuješ popravde. Nerozhoduje vek, ani to či bola žena tehotná, má pred, či po menopauze atď. Guličky posilňujú vnútorné svaly panvového dňa a pozitívne tak ovplyvňujú intímny zážitok s partnerom. Prichádza k prekrveniu a zcitliveniu – žena vlastne dostáva takú jemnú intímnu masáž. Čo samozrejme zlepšuje i stav jej libida. Sú vhodné i pre ženu, keď nemá partnera? JASNE! Pre ženu je totiž veľmi dôležité posilňovanie panvového dna, aby sa vyhla inkontencii. Takže guličky veľmi odporúčam i z medicínskeho hľadiska!

VIBRÁTOR

Myslím, že tu Ti nemusím dvakrát vysvetlovať o čo ide. Skôr by som ti rada napovedala, pre aký typ ženy ich vybrať. Ide o ženu, ktorá je hravá, začala, alebo chce začať viac objavovať svoj intímny život. Vieš, že ju neuvedieš do rozpakov, lebo o svojej sexualite je zvyknutá rozprávať. Chce to ženu, ktorá je otvorenejšia v porovnaní so ženou, pre ktorú by boli vhodné venušine guličky. Pri nich je totiž v popredí zdravotné hľadisko. Tu zasa potešenie :-).

Pokiaľ aj vibrátor bežne žena používa, tento prepracovaný výrobok od Anny je skvost do „prípadnej zbierky“ a určite nešlapneš vedľa!

„JEMNEJŠIA“ ALTERNATÍVA

Ak vnímaš, že guličky, či vibrátor by boli „príliš“, ponúkam Ti tip na spodnú bielizeň. Povieš si možno: „No, to mi už je len tip, na to by som prišla i ja sám/sama.“ To uznávam, no zároveň to má ALE. Dala som si tú prácu a vybrala Ti značku, ktorá zaručuje, že tam nájdu svoju veľkosť i ženy plnších tvarov. A aby som Ti to ešte uľahčila, vybrala som i tipy na konkrétne produkty.

ODPORÚČAM – ASTRATEX.CZ

Vybrala som Ti túto značku z viacerých dôvodov. Sú na trhu už od roku 2000 -takže naozaj overený subjekt. Plnoštíhle ženy oceňujú, že Astratex má veľkosť podprseniek až do veľkosti 120G a nohavičky až do 5XL! Ak poznáš preferencie obdarovanej, smelo do toho!

Môj TIP

Sú košieľky. Z toho dôvodu, že napríklad pri podprsenkách je ten problém, že vzhľadom na to, že ich žena nosí celý deň, má i rôzne požiadavky na ich praktickosť a hlavne strih. Zvlášť XL ženy majú svoje vlastné špecifické kritériá, ktoré sa môžu veľmi líšiť a závisí od individuálneho nastavenia každej z nás. Pokiaľ tieto informácie teda nemáš, je rozhodne vhodnejšie vybrať košieľku, ktorá sa vždy zíde a nie je ich nikdy dosť. Vybrala som Ti tie, ktoré sú dostupné vo vačších veľkostiach a ktoré majú i adekvátne obrázky, aby bolo možné si daný kúsok predstaviť na XL postave.

Košieľky, ktoré som vybrala

(keď klikneš na odkaz v obrázku, dostaneš sa ku konkrétnemu produktu)

Ak ťa neoslovil výber košieľok, vybrala som pre Teba ešte produkty s veľkosťami, ktoré sú pre plnoštíhlu ženu vhodné. I keď sú na obrázkoch odfotené ženy menších veľkostí, nenechaj sa odradiť. Samotný produkt veľkosťou sedí i pre plnoštíhle ženy.

Ak nebudeš vedieť i tak vybrať, čo by bolo vhodné pre tú tvoju, XL Popelku, napíš mi na môj email: katarina@xellelife.com a skúsime spolu niečo vybrať :-)

Aby nám to šlo ľahšie, prosím ťa:

Katarína, zakladateľka XelleLife
  • Uveď mi, ako to s vlastnou intimitou má – aspoň tvoj pocit z toho.
  • Napíš mi niečo o nej – koľko má rokov a čo robí (napríklad či pracuje, je na materskej, na dôchodku, podniká atď.).
  • A dopíš mi i sumu, ktorú by si chcel/chcela investovať.

Ak však určite vieš, že to zvládneš i sám/sama, choď do toho. Či už vyberieš u Whoopdedoo (klikni SEM) alebo u Astratex (klikni SEM), tvoj rafinovaný výber musí oceniť každá žena!

Mám radosť z tvojej odvahy i z toho, aké potešenie a hravosť ďalej vyvoláš!

S láskou

Katarína, zakladateľka XelleLife

P.S: Mám pre Teba ešte ďalšie dva oriešky pre tvoju XL Popelku, aby sa stala z nej kráľovná.

Oriešok krásy – každá žena sa potrebuje cítiť krásna. I tá plnoštíhla. Dopraj jej ten pocit. Viac nájdeš TU.Oriešok sebavedomia – toho nie je nikdy dosť. Inšpiruj svoju milú XL Popelku, aby mohla žiariť svoju pravú veľkosť. Viac nájdeš TU.

Komentáře