Premena Lucky (-48kg), 2.diel: Spaľovanie

Lucku Vaninovú, ktorá je známa na svojom Instagramovom účte ako @jetojenvhlave, už asi trochu poznáš. Priniesli sme Ti článok, kde vo svojom videu popisuje, ako vôbec začala, čo bola pre ňu motivácia vydať sa na tak úžasnú cesty schudnutia (viac ako 40 kilogramov). Pokiaľ si ho nevidela, odporúčam sa naňho pozrieť, nájdeš ho TU .

Základy o kalorickom deficite

V tomto videu ti Lucka predstaví základné a veľmi dôležité body, ktoré začala aplikovať vo svojom živote a naštartovalo jej premenu. Na to je dôležité si vytvoriť priestor. Tipy ako na to, nájdeš napríklad v článku od holistickej koučky Veroniky Tichej.

Lucka a jej cesta premeny

Verím, že bude pre Teba toto video od Lucky rovnako inšpiratívne ako bolo pre mňa. Je dôležité začať aspoň s málom, čo môžeš teraz. Už len to, že sa zaujímaš o možnosti a teraz čítaš tento článok, stojí za uznanie seba samej. Každý máme nejaké kapacity a potrebujeme rôzne dlhý čas na rozbeh, či samotnú premenu.

Je to v poriadku tak, ako to cítiš. Každý sme na ceste….Buď k sebe zhovievavá.

Každopádne sleduj náš miniseriál s Luckou i naďalej – už máme pripravené pokračovanie s praktickou ukážkou, ako s kalorickými tabuľkami vôbec pracovať.

Tvoja Katarína

Vieš čo je bazálny metabolizmus? Lucka ti prezradí, prečo je dôležité tento pojem nielen vedieť, ale ako s ním i pracovať.

VITAJ u nás! Toto je XelleLife – priestor (nielen) pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na tvojej ceste za sebavedomím. Si úžasná, bez ohľadu na VEĽKOSŤ tvojho tela. VEĽKOSŤ je v srdci! Tvoja Katarína – zakladateľka XelleLife.

Komentáře