Randění v karanténě

Ahoj, vítej v sekci rozkoše a intimity. Zastávám názor, že o sexu se dá bavit i slušnou formou bez použití vulgarismů, ale také si myslím, že o sexu by se mělo bavit bez obalu a ostychu. Proto pokud jsi stydlivější možná tě obsah trochu zaskočí. Ale ničeho se neboj… Číst tyhle řádky není hřích…

Dneska není nic špatného na tom být single. Dřív když by ti bylo 30 a nebyla jsi manželka, matka a paní domu, měla jsi nálepku staré panny a té co už tohle nikdy mít nebude. Je jiná doba a co se týče vztahů se nikdo nikam nežene. Ty jsi taky single a chtěla by ses seznámit, ale nevíš v době zákazů jak na to?

Kde se seznámit?

No máš to teď o něco složitější protože ti zavřeli místa kde se dobře seznamuje jako kluby, sportoviště, bary. Navíc není ani kam pořádně na rande zajít když jsou zavřená kina a restaurace. A hlavně si neříkej, že jako baculka se nemůžeš seznámit! Základ je nebát se alespoň trochu si věřit. Každá jsme krásná a i na tebe čeká tvůj princ.  

Aktuálně se dá seznámit asi jen přes internet, ale i to může být dost ošemetné. Přeci jen si psát zprávy a vidět se přes pixely webkamery nemá ten správný náboj.  Chce to akci! Jenže kam jít na rande když je všechno zavřené? Když chlap pozve na první rande holku k sobě domů je prasák a když to udělá holka je to lehká ženština. Kam teda jít, ale nebýt doma? Sice je teď méně možností, ale i tak si myslím, že něco se podniknout dá.

Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku…

Rande v parku. Chvála bohu, že parky zůstaly volně přístupné a proto do nich můžeš chodit randit. Navíc okénka pro výdej nápojů a něco malého k jídlu stále funguje. Takže vezmi svého nového prince na rande do parku. Můžete jen tak sedět na lavičce a povídat si nebo se přitom procházet.

Odvážnější vezmou deku, termosku, láhev vína a otvírák a vyzkouší jestli už se dá ležet na zemi. Samozřejmě ve vší slušnosti. Navíc pokud to nebude zrovna tvůj princ na bílém koni vždycky můžeš říct, že už musíš jít domů vyčistit akvárko a věnovat se psaní prózy „Další rande s blbcem“. Ti odvážnější složí básničku „Další rande v parku, ať mi radši srazí hlavu na špalku“.

Výlet nebo ne?

Trochu riskantní je jet na rande někam na výlet. Ať už do přírody, nebo třeba za historií nějakého místa. Na výletech je fajn, že poznávání nového lidi více sbližuje a tvoří to malé, šikovné napětí mezi tebou a tvým princem. Horší pak je když se z prince vyklube né moc dobrá partie a ty nevíš jak z výletu utéct.

Nejen ženy nakupují…

Mě jako super nápad příjde jít spolu kupovat zásoby. Takže nasadit roušky a vyrazit spolu do supermarketu objevovat. Je to skvělá taktika jak odhalit návyky toho druhého. Co si kupuje, za co nejvíc utrácí a jestli stejně jako já preferuje 3 vrstvé kapesníky oproti těm 2 vrstvým. Můžete vybírat spolu a navzájem se obohatit o zkušenosti s různými produkty. Já když byla poprvé s přítelem nakupovat, tak byl trochu zděšen mým fetišem přivonět si ke každé aviváži co je v obchodě. A samozřejmě i jednu z nich koupit. Nebo taky dvě… tři. Každý máme prostě svoje nákupní zvyky a ty můžeš ty jeho odhalit už v počátku.

Staň se bojovnicí!

Nebo pokud jsi stejně radši doma a seznamovat se ti teď prostě nechce. Bojuj proti Covidu! A jak? Ne, nemusíš šít roušky, ani posílat charitě peníze. Prostě se jen dotýkej sama sebe a udělěj si to. Neboj není to to hřích a ani ti nezchlupatí dlaně a neupadne ti hlava. Masturbace je zdravá. Ať už pro tvoje zdraví psychické, protože orgasmus ti uvolní do těla ty malé mršky endorfiny co ti dávají pocit štěstí.

Také i sama sebe lépe poznáváš. Svoje erotogenní zóny, co jak máš ráda a můžeš objevovat nové a nové druhy rozkoše a uspokojení. Navíc teď lékaři doporučují masturbovat víc než kdy jindy! Podporuješ tím totiž imunitní systém a tím se lépe chráníš před viry a bakteriemi. Pokud jsi váhala tak jdi do toho!

V případe, že jsi se rozhodla pro rande venku nebo zůstat doma, obě varianty jsou správně. Hlavně na sebe dávej pozor a chraň svoje zdraví.

Tvoje Téra

Ahoj VÍTEJ v XelleLife – prostoru (nejen) pro plnoštíhlé ženy, kde můžeš najít isnpiraci a podporu na tvojí cestě k sebevědomí. Já jsem Téra a věnuji se rozvíjení sexuálního potencionálu jiných lidí. Intimita je důležitá nejen pro kvalitní vztahy, ale i pro naše zdraví. Jsem milovnicí koček, dobrého jídla a erotických pomůcek. Spíš než uvnitř mě najdeš posedávat venku s přáteli, kteří zastávají v mém životě první místo.

Komentáře