Sebeláska kam šla a jak jí dostat zpět

Hurá můj první článek….

Možná bych se ti měla představit, ale jsem člověk kterého jistě poznáš blíže z příběhů které nás společně ještě čekají. Bude prozatím stačit, že jsem malá žena která je věcně nespokojená a nikdy nemá dost :-)

Tohle a spousta mých dalších vlastností, naplňuje dokonale můj život spoustou přešlapů a zábavných historek. Jedna moje životní etapa, kterou jsem před nedávnem uzavřela mě přivedla ke Kataríně. To Vám takhle přijede pro mě neznáma osoba, která Vám po hodině změní pohled na samu sebe a přiveze sebou myšlenku na téma Sebelásky. Každá z nás jistě tenhle pojem známe, jenže kde jí najít? Já tak trochu věřím na to, že každá z nás má v sobě kus sebelásky.

Co třeba selfie? Jistě najdeš v telefonu minimálně 1-50Ks fotek které jsme vědomě pořídily a jsme schopny ač s filtrem, nebo bez, jí vystavit na obdiv světu. Takže se máme rády? Vnímáme svou krásu? své přednosti? Klidně bych rozdělila hledání sebelásky na 2 tábory žen, ty které dokážou najít sebelásku ve svém těle a ty které čeká delší trať. Samozřejmě já a moje úžasná povaha jsme neváhaly a vybraly si tu 2 variantu. Svou trať jsem začala budovat před 18 měsíci. Přišlo období kdy se ve mě samotné něco zlomilo, nepotřebovalo to ono žádný popud , prostě se to stalo. A já se najednou cítila ve svém těle špatně . Váha ukazovala skoro 130kg a najednou se moje dny zdály dlouhé , nic mě nebavilo , můj život postrádal cíl. Navštívila jsem OB kliniku za účelem snadného zbavení se mého problému s nadváhou, tím že se nechám rozřezat a zmenšit svůj žaludek. Avšak jsem z kliniky odešla s jiným pocitem a to pocitem Sebelásky.

V hlavě mi jen proběhla myšlenka: mám se natolik ráda, abych se nechala rozřezat a čekat co ze mě zbude až se probudím. Sice tohle není ta obvyklá cesta k sebelásce, ale možná Vás samotné přesvědčí ,že i ty samotná v sobě ten kousek sebelásky máš. Já a moje myšlenka jsme si společně cestovaly z Prahy zase domů do Ostravy, celé 4 hodiny. No jo, pro kousek sebelásky jsem musela jet přes půl republiky

Mám tedy teorii, ale zatím nepodloženou, že si každá ten kousek sebelásky prostě musí najít ve světě. Budu za tebe pevně doufat , že jej nalezneš na kratší trase než Praha – Ostrava jako tomu bylo u mě. Po příjezdu domů mě teprve čekal další krok. Vůbec jsem netušila kam ten krok povede, avšak jsem si byla jistá , že bude pro můj život důležitý.

Tohle samozřejmě není konec mé cesty, s dalším článkem se brzy přihlásím. Mohu jen napovědět , že tě čeká pro mou cestu důležitá LC strava, první výšlap na Lysou Horu a volání o pomoc Ježíška :-D

V neposlední řadě přihláška do Miss Baculaté křivky.

Než se rozloučím, budu ráda když se pod příspěvkem pochválíš svou Selfie a pošleš tak kousek své sebelásky do světa :-)

Pac a Pusu Peťule

❤️
Komentáře