Sex v karanténě

Ahoj, vítej v sekci rozkoše a intimity. Zastávám názor, že o sexu se dá bavit i slušnou formou bez použití vulgarismů, ale také si myslím, že o sexu by se mělo bavit bez obalu a ostychu. Proto pokud jsi stydlivější možná tě obsah trochu zaskočí. Ale ničeho se neboj… Číst tyhle řádky není hřích…

Venku nám řádí Moribundus a proto všichni máme nakázáno být doma a i když chceš jít jen ven se smetím musíš mít roušku. Nikdy jsem nečekala, že se v takové situaci ocitnu a budu si připadat jak v apokalyptickém filmu.

Navíc nejenom, že ty musíš být doma, ale i tvůj partner nebo děti. A jak to tak bývá nikdo z nich není zvyklý spolu být tak často a ještě k tomu zavření doma. Navíc má to negativní vliv i na tebe a tvůj intimní život.

Kdo z koho!

Když nemáš děti a jsi jen doma zavřená s partnerem tak to má dvě varianty. První je, že ze sebe nemůžete sundat ruce a dělali jste to snad na všech možných místech v bytě včetně balkónu a komory na vysavač. Nebo druhá varianta je, že okolo sebe chodíte jak dva lvi v kleci a tobě najednou připadá, že i moc nahlas dýchá a mlaská i když nic nejí.

Potom je tu varianta třetí kdy máš děti a ty taky musely zůstat doma. Takže plány na celodenní romantiku, sex na pračce a svazování v obýváku můžeš zapomenout. Já se rozhodla připravit krizový plán pro variantu druhou a třetí. Jelikož ta první se mi zdá v pořádku 😊.

Doma jen Ty a partner?

Musíš být teď doma s partnerem a nejste na to ani jeden zvyklý? V bytě začíná být už maličko těsno a z vašeho milování se stalo „necháme to na zítra“ jelikož si moc lezete na nervy a spadlo to do stereotypu? Chce to jen trochu klidu a udělat si to zajímavější aby vás ta chuť na toho druhého nepřešla.

Teď totiž přichází ta super chvíle kdy můžete vyzkoušet všechno to co jsi nikdy nezkusila! Napiš mu sms, že na něj čekáš v obýváku a něco chceš. Předtím se připrav a obleč si na sebe to sexy prádlo co si už dlouho schováváš ve skříni na zvláštní příležitosti. Až přijde usaď ho na gauči a řekni, že chceš jeho. Můžeš mu zatancovat, laškovat s ním… Ve fantazii se meze nekladou.

Pamatuj, že nejvíc vzrušující je moment překvapení. Připrav mu třeba ovocný pohár se šlehačkou a až přijde tak mu kousek šlehačky dej žertovně na krk a olízni ho. Pak si dej kousek na svůj krk a pokračuj dál a dál 😊.

Vyzkoušej třeba masáž kdy mu řekneš, že je určitě unavený. Až bude ležet na břiše a ty ho budeš masírovat neznamená to, že masírovat se musí pouze rukama. Když zapojíš poprsí uvidíš jak se mu ta masáž bude líbit.

Jak to skloubit i s dětmi?

No a pokud jsi zůstala doma i s partnerem a dětmi můžeš vyzkoušet něco z předchozího až děti půjdou spát, ale s menší obměnou.

Napiš mu ráno vzkaz, že v 10 večer se sejdete v obýváku a že se má na co těšit. Přes den s ním flirtuj, nenápadně se mu otírej o rozkrok, letmý polibek na krk, prohrábni mu vlasy… cokoliv co víš, že má rád. Jeho to nechá celý den v příjemném očekávání večera 😊 .

Jak se z toho nezbláznit když oba máte práci na doma?

A pokud jsi s ním doma a máte oba home office tak si zahrajte na práci. Každý mějte svoji kancelář a v určité hodiny se s ním scházej v kuchyni na pauzu.  A teď to nejdůležitější! Pro odlehčení situace si vymyslete imaginárního kolegu který tam pracuje s Vámi. Až se sejdete v kuchyni můžete si o něm povídat. Například: „Ten Pepa z Marketingu už tu zase udělal bordel“ , „ Jo to máš pravdu, ani smetí nevynesl“. Pomůže ti to se odreagovat od téhle složitější situace a zařídí, že si nebudete vyčítat jak to u Vás doma teď vypadá.

Láska doma na gauči

Já myslím, že to jak spolu teď můžeme být všichni doma je jedna velká zkouška. Ale na druhou stranu i dar. Jsou páry které hodně pracovně vytížené a teď konečně mají chvíli pro sebe. 

Ať tak či tak, pořád máš svého partnera tak si buďte oporou a to je to nejvíc sexy co pro něj můžeš udělat 😊.


Ahoj VÍTEJ v XelleLife – prostoru (nejen) pro plnoštíhlé ženy, kde můžeš najít isnpiraci a podporu na tvojí cestě k sebevědomí. Já jsem Téra a věnuji se rozvíjení sexuálního potencionálu jiných lidí. Intimita je důležitá nejen pro kvalitní vztahy, ale i pro naše zdraví. Jsem milovnicí koček, dobrého jídla a erotických pomůcek. Spíš než uvnitř mě najdeš posedávat venku s přáteli, kteří zastávají v mém životě první místo.

Komentáře