Snažím se přijmout sama sebe, své silně i slabé stránky a mít se ráda

Renata Weinfurtová, je finalistka č.11, ktorá do súťaže Miss Baculaté Kŕivky 2019, naskočila ako náhradníčka. I jej sme položili naše tradičné otázky a vďaka jej odpovediam sa môžeš pozrieť do zákulisia jej XL života.

Kdybys měla kouzelný prsten, díky kterému bys byla hned štíhlá. Použila bys ho? Proč ano? Proč ne?

Nepoužila bych ho, jsem na sebe zvyklá, na takovou jaká jsem, nebyla bych to já. Mám někdy snahu vidět to číslo na váze nižší, ale neměla bych z toho radost, kdybych to nedokázala sama.  

Co Ti nejvíce pomohlo při budování zdravého sebevědomí?

Měla jsem štěstí na pozitivní lidi kolem sebe. Rodinu, přátele, kteří Tě berou jaká jsi, jednou mi řekla  kamarádka, víš Renat, ty kdybys zhubla, tak už to nebudeš ty. Kousek sebevědomí Ti dodá i cizí člověk, který se za Tebou na ulici otočí, mrkne a Ty poznáš, že se mu líbíš a že Ti to sluší. Maličkost, ale potěší. Snažím se přijmout sama sebe, své silně i slabé stránky a mít se ráda. 

Jak se měnil a vyvíjel tvůj postoj k vlastnímu tělu? 

Musím přiznat, nebyla jsem jen baculkou. Ač je známo, že skoro každá žena po dětech přibrala, u mě tomu bylo naopak. Při výšce 173 cm, jsem měla 65 kg. Časem kila přibývala, já si postupně kupovala větší a větší oblečení a zvykala si na to, že je ze mě baculka. Trošku humoru – manželovi se líbilo, že mám větší prsa :). Prostě jsem se se naučila svá kila nosit, s elegancí a důvtipem.  

Kam se díváš pro inspiraci, jak se moderně a vkusně oblékat?

Inspiraci hledám nejvíce na internetu, na stránkách o baculkách, v  internetových obchodech, kde mají módu pro prostorově výraznější a v časopisech.

Setkala jsi se někdy se šikanou kvůli váze? 

Přímo se šikanou ne, ale na základní škole jsem se setkala s pošklebky a urážkami, ale poslala jsem je slušně do háje a když viděli, že si z toho nic nedělám, dali pokoj. 

Kolik lidí na světě ví doopravdy, kolik přesně vážíš?

Ví to rodina, kamarádky a kolegyně z práce.  Celkem 11.

Pokud bys, čistě hypoteticky… psala seznamovací inzerát… Použila bys slovo „baculka“?

Určitě ano, prostě ke mně patří, neumím se přetvařovat a hrát si na něco, co nejsem. A slovo baculka zní hezky. 

Ve kterých situacích svou váhu přece jen ještě řešíš?

 Hlavní důvod je zdravotní, sportovní aktivita je nižší, ale snažím se. 

Ďakujeme za tvoje odpovede Renato a držíme Ti palce vo finále!

Xelle Life je platforma pre plnoštíhle ženy, ktoré hľadajú inšpiráciu a povzbudenie na ich ceste k sebavedomiu. Aby sa mohli cítiť plné energie, radosti a krásy vo svojom tele, nech je jeho veľkosť akákoľvek. Pozri si ponuku našich ďalších článkov a začni žiariť svoju pravú veľkosť! Zaslúžiš si to.

Komentáře