Xelle Energy Drink s Katarínou, hosť: Adam Zvonař

Denná dávka energie v podobe živých vysielaní na facebook fanušíkovskej stránke XelleLife. Od pondelka do soboty o 10 hod.

AKO konkrétne a prakticky využívať čas pre seba? Žiadna téoria, naladenia, či meditácie. Ale reálne príbehy inšpiratívnych osobností z ich života – AKO žijú oni? ČO pre seba robia?

Xelle Energy Drink s Katarínou a jej hosťami

Môj hosť: ADAM ZVONAŘ

Adam je prvý sólista baletu v Národnom divadle v Prahe. Okrem profesionálnej dráhy sólistu sa venuje i rozširovaniu povedomia o balete a jeho dostupnosti i „bežným ľuďom“. Napríklad i tým, že robí workshopy pre verejnosť, ale i dokonca online hodiny baletu.

Adam Zvonař – Theme and Variations

Z rozhovoru sa napríklad dozvieš:

  • ako sa Adam a celý jeho súbor udržiavajú v pohode v čase karantény,
  • čo je ten „prvý krok“, ktorý by sme mali urobiť, aby sme sa v živote naštartovali,
  • čo nám prinesie len také „obyčajné“ predklonenie sa,
  • je balet pohybom, ktorí je určení iba pre štíhlych a mladých ľudí atď.


Záznam zo živého vysielania Xelle Energy Drink s Katarínou s hosťom Adamom Zvonařom

Ak chceš aj naďalej sledovať Adama a jeho aktivity, pozri sa na jeho web na Instagrame ho nájdeš TU. Odporúčame i Adamov Youtube kanál.

SÚŤAŽ

Ďakujeme za tvoju pozornosť, ktorú venuješ našim vysielaniam, ale hlavne sebe samej. Preto sme sa rozhodli „zbierať“ ceny, ktoré nám venujú naši hostia a urobiť jednu veľkú súťaž, ktorú vyhodnotíme, keď sa skončia všetky opatrenia s karanténou. Ako odmenu, že sme to všetci zvládli. Detaily preto prezradíme čoskoro.

Adam nám venoval svoju unikátnu online lekciu baletu. A bude to hodina jeden na jedného, aby sa ti mohol naozaj venovať. Fantastické! Zaži i ty, čo ti môže priniesť objavenie tohto nového pohybu.

Cena Adama do našej súťaže

Tak zostaň s nami i naďalej. A prosím zdieľaj! Nikdy nevieš komu práve slová od nášho hosťa pomôžu, upokoja ho, prípadne nakopnú do pozornosti pre seba samého.

Tvoja Katarína

VITAJ u nás! Toto je XelleLife – priestor (nielen) pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na tvojej ceste za sebavedomím. Si úžasná, bez ohľadu na VEĽKOSŤ tvojho tela. VEĽKOSŤ je v srdci! Tvoja Katarína – zakladateľka 

Komentáře