Xelle Energy Drink s Katarínou, hosť: Mária Bernáthová

Denná dávka energie v podobe živých vysielaní na facebook fanušíkovskej stránke XelleLife. Od pondelka do soboty o 10 hod.

AKO konkrétne a prakticky využívať čas pre seba? Žiadna téoria, naladenia, či meditácie. Ale reálne príbehy inšpiratívnych osobností z ich života – AKO žijú oni? ČO pre seba robia?

Xelle Energy Drink s Katarínou a jej hosťami

Môj hosť : MÁRIA BERNÁTHOVÁ

Mária je beauty mentorka, majiteľka Prolook – Beauty Intelligence Institute, autorka podcastov pre ženy TALKSLOW, podporovateľka autentickej ženskej krásy a sebavedomia.

Mária pri nahrávaní svojich podcastov TALKSLOW

Z rozhovoru sa napríklad dozvieš:

  • ako sa zmenila denná rutina pre Máriu,
  • čo je pre ňu v týchto dňoch výzva a ako k nej pristupuje,
  • čo praktické môžeš urobiť pre svoju krásu, čo robí napríklad Mária,
  • ale i to, prečo tvorí svoje podcasty v rámci TALKSLOW a ktoré z nich by sa naozaj oplatilo vypočuť atď.


Záznam zo živého vysielania Xelle Energy Drinku s Katarínou, hosť: Mária Bernáthová

Ak chceš naďalej sledovať Máriu a jej aktivity, pozri sa na jej web TALKSLOW , na Instagrame ju nájdeš ako TALKSLOW alebo priamo Mária Bernáthová .  Prípadne klasicky emailom na maria@talkslow.sk.

SÚŤAŽ

Ďakujeme za tvoju pozornosť, ktorú venuješ našim vysielaniam, ale hlavne sebe samej. Preto sme sa rozhodli „zbierať“ ceny, ktoré nám venujú naši hostia a urobiť jednu veľkú súťaž, ktorú vyhodnotíme, keď sa skončia všetky opatrenia s karanténou. Ako odmenu, že sme to všetci zvládli. Detaily preto prezradíme čoskoro.

Mária nám venovala svoju skvelú „beauty hodinku“ v hodnote 120 eur. Budeš sa môcť s ňou spojiť online a spolu prejdete to, ako sa cítiš, či necítiš krásna, či sebavedomá. Mária ti na základe svojich skúseností poradí, čo by ti pristalo, aby si sa cítila prirodzene, ale zároveň mohla tvoja krása viac vyniknúť!

Cena Márie do našej súťaže

Tak zostaň s nami i naďalej. A prosím zdieľaj! Nikdy nevieš komu práve slová od nášho hosťa pomôžu, upokoja ho, prípadne nakopnú do pozornosti pre seba samého.

Tvoja Katarína

VITAJ u nás! Toto je XelleLife – priestor (nielen) pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na tvojej ceste za sebavedomím. Si úžasná, bez ohľadu na VEĽKOSŤ tvojho tela. VEĽKOSŤ je v srdci! Tvoja Katarína – zakladateľka 

Komentáře