XXL priestor na sociálnych sieťach


Sociálne siete nám v posledných rokoch ovplyvňujú život tak, ako takmer nič iné. Mnohí ľudia sú si dokonca vedomí toho, že ich internetový priestor ovplyvňuje viac ako ľudia, s ktorými sa stretávajú v reálnom živote. Aké miesto majú na sociálnych sieťach plussize ženy?

Inšpirácia vs. Hate

Anonymita sociálnych sietí mnohým ľuďom pomáha jednoduchšie vyjadriť svoj názor, pripojiť sa do skupín ľudí s podobným pohľadom na svet a tiež necítiť sa v mnohých životných situáciách samy. V krátkom čase „stretneme“ veľké množstvo ľudí, ktorí sa potykajú s rovnakými problémami alebo akurát riešia podobné dilemy. Ako to už ale v živote býva, každá minca má dve strany. Prieskumy ukazujú, že viac ako polovica aktívnych užívateľov sociálnych sietí sa stretla s kyberšikanou, ktorá patrí k jedným s hlavných problémov využívania online priestoru. 

Plussize inšpirácie z Instagramu

Aj napriek na prvý pohľad nepriateľskému prostrediu si internetový priestor sociálnych sietí obľúbilo veľké množstvo žien z plussize komunity. Aj keď väčšina z nás len s obdivom sleduje ako nádherne a s noblesou známe xxl modelky prezentujú svoj krivky napríklad na instagrame, aj rady žien – inšpirátoriek sa pomaly rozširujú. Dnes Ti prinášame niekoľko krásnych a úspešných žien, ktoré sa tejto sociálnej siete hrdo pýšia svojím členstvom v plussize komunite.

Tess Holiday

Táto výstredná mladá dáma je dôkazom toho, že ani v modelingu váha nehrá rolu. A keby len váha. Napriek tomu, že meria iba 165 centimetrov, je jednou z najznámejších plussize modeliek. Jej profil na instagrame by mala povinne sledovať každý (nie je plussize) žena. Okrem nádherných fotiek od profesionálnych fotografov na ňom nájdete aj „surové“ fotky z jej bežného života. Nebojí sa ukázať nenamaľovaná, nehanbí sa za slzy a vidieť môžete aj čo to z jej rodinného života.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20191021_123520-589x1024.jpg.

FatGirlFlow

Influencerku s menom Corissa Enneking budeš zrejme poznať len pod názvom FatGirlFlow. Tejto Američanke sa najskôr podarilo dostať sa do povedomia plussize komunity ako bloggerke. Momentálne ju na Instagrame sleduje viac ako dvestojedenásť tisíc followerov. Jej profil jednoznačne poteší každého estisticky cítiaceho človeka. Vizuálne je jednoducho nádherný. Corissa všetky fotky ladí do teplého podtónu, čo vytvára z jej feedu doslova oázu pokoja.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20191021_123544-591x1024.jpg.

BodyPosiPanda

Posledná inšpiratívna plussize žena, ktorú Ti dnes predstavíme sa vlastným menom volá Megan Jayne Crabbe. Megan začala pred niekoľkými rokmi bojovať za realistické zobrazovanie ľudských tiel, najmä tých ženských. Snaží sa poukázať ako nereálne sú ženy vyobrazované v módnych časopisoch a reklamách. Hovorí sebaláske a prijatí seba samého aj s chybami a nedokonalosťami. Inšpiráciou je nie len pre plussize ženy, ale aj pre všetky ostatné, najmä pre tie, ktoré často pochybujú o svojej kráse. Oplatí sa sledovať.
Obrázek

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20191021_123601-516x1024.jpg.
Komentáře