Ženská krása nie je len o tele

Jiří Morštadt bol naším hosťom v rámci živého vysielania „Xelle Energy drink s Katarínou“ na našej facebook fanušíkovskej stránke XelleLife.

Kto je Jiří Morštand?

Jiří sa dlhé roky venuje vydavateľskej činnosti a v súčasnosti je okrem iného aj riaditeľom European Press Holding a.s. a modelingovej agentúry Fashion Models. Taktiež spolupracuje s organizáciou UNICEF, podporuje útulky a bojuje proti týraniu zvierat.

V rannom Energy drinku hovoril Jiří aj o ženskej kráse a kráse vo všeobecnosti. Aj napriek jeho práci v modelingu, nevníma krásu žien len cez telo. Na otázku vnímania ženskej krásy má veľmi široký pohľad. Hovorí, že prvý dojem je síce veľmi dôležitý a žena by sa o seba mala starať ale podstatné sú iné veci. Podľa Jiřího slov:

„V živote ide o to, byť šťastný.“

Taktiež sa vyjadril aj k tomu, ako muži vo všeobecnosti vnímajú ženy. A vraj: „Rovnako ako žena vníma muža, tak aj muž vníma ženu.“ Obavy z fyzických nedostatkov sú preto zbytočné. Muži vnímajú ženy ako celok aj s jej vlastnosťami, skúsenosťami, s jej životom alebo jednoducho s jej vyžarovaním.

Zároveň však Jiří hovorí aj o tom, že vo vzťahu medzi mužom a ženou je dôležitá komunikácia. Nie len, že dokážeme jednoduchšie vyriešiť bežné problémy, ale rovnako dokážeme predísť vzniku hádok. Muži a ženy by mali spoločne riešiť nie len partnerské problémy, ale napríklad aj módu. Mužský pohľad na naše oblečenie nám môže priniesť nový náhľad na náš šatník a dokonca aj na našu postavu a vzhľad.

Okrem iného sa dozvieš:

  • Ako prežiť krízové situácie v partnerstve
  • Tipy na stravovanie počas obmedzenej možnosti pohybu
  • Prečo je pre Jiřího dôležitá meditácia
  • Tipy na hospodárenie a finančnú stabilitu

Ak Ťa Jiří zaujal, klikni na video nižšie a uži si postrehy tohto úspešného a zaujímavého muža. Prípadne sa môžeš pozrieť i na jeho Facebookstránku.

Na koniec už len vetu, ktorú môžeš počuť aj v rozhovore.

„Každá žena je krásna.“

Xelle Energy Drink s Katarínou

Nový formát z dielne XelleLife s.r.o. Zámerom je prinášať išpiráciu: „Ako prejsť z teórie do praxe.“ Rozhovory s inšpiratívnymi hosťami o tom, ako oni uplatňujú dobre mienené rady „maj sa rád taký aký si“, „mysli pozitívne“, „pracuj na svojich cieľoch“ atď. vo svojom živote. Pol hodinka najzaujímavejších postrehov a praktických rád zo života inšpiratívnych osobností.

Vysielame v utorok, v stredu a vo štvrtok. Na našej Facebook fanušíkovskej stránke XelleLife. Nájdeš ju TU. Nájdeš tam prehľad aktuálnych hostí na daný týždeň a kedy sa môžeš priamo pripojiť.

Tvoja Mary

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 81601772_521897985078451_6681732161994752000_n.jpg.

Ahoj VITAJ v XelleLife – priestore nie len pre plnoštíhle ženy, kde môžeš nájsť inšpiráciu a podporu na Tvojej ceste k sebavedomiu.
Volám sa Mary a ako redaktorka XelleLife Ti prinášam články (nie len) o úspešných plus size ženách, ale aj zaujímavosti z XXL sveta a inšpiratívne témy búrajúce mýty a stereotypy. Milujem spoznávanie nových vecí, no najlepšie mi je doma pod dekou s knihou v ruke. Celý náš život je hľadaním rovnováhy, tak verím, že aj moje články Ti v tom pomáhajú. Veľa pozitívnej energie!

Komentáře